You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Bučovice- TJ ČZU Praha, pá 19:00

altSLEDUJDE
Zář24

Postupujeme do 2. kola ČP

Email Tisk PDF

Milí drazí! 
Je to doma!
Postupujeme do 2. kola ČP!
V sobotu 21. 9. 2019 jsme postupně "vyřídili" Šlapanice 3:1, Nový Jíčín 3:0 a volley Ostrava 3:0!
V příštím kole se utkáme na domácí palubovce s extraligovým Zlínem.


BOJUJEME ZA BUČKY!!!

alt

Aktualizováno ( Úterý, 24 Září 2019 09:35 )
 
Zář17

Rozhovor 10 dní před startem 1. ligy nám poskytlo naše libero Peťa Nezdařil

Email Tisk PDF

Drazí volejbaloví nadšenci!

Rozhovor 10 dní před startem 1. ligy nám poskytlo naše libero Peťa Nezdařil.


Jak hodnotíte loňskou sezónu?
P:V loňské sezóně jsme byli nováčci soutěže a někteří soupeři nás možná ze začátku podcenili, ale hráli jsme jako tým a to se ukázalo jako správná cesta ke skvělému 3. místu. Takže minulou sezónu hodnotím jako velký úspěch bučovického volejbalu.

Jak se vám zamlouvala letní příprava, byl si spokojen?
P:Osobně jsem žádnou letní přípravu neměl, protože jsem v červnu podstoupil operaci ramene a s tréninkem jsem začal až na začátku září.

S jakými cíli vstupuješ do nové sezony?
P:Po loňském úspěchu je pro nás určitě priorita postoupit do play-off a zkusit se poprat o co možná nejlepší umístnění a třeba i vylepšit 3. místo z předešlé sezóny.

Jak hodnotíte nové spoluhráče, jak zapadli do týmu?
P:Většina z nás se zná z volejbalu již delší dobu, a proto nebyl žádný problém se zapojením do týmu. Důležité je, že na mladých hráčích je vidět snaha dostat se do základu a budou určitě přínosem pro tým.

Jsou Tvé zranění již zcela vyléčena, neomezují Tě?
P:Doufám a věřím, že ano.

Jak hodnotíš šanci Bučovic na umístění v letošní sezoně?

P:Věřím v postup do play-off a tam se budeme snažit dojít co nejdále.

 

alt

   
Zář12

Závěr sportovní přípravy s extraligovým týmem Spartak Myjava

Email Tisk PDF
Vážení sportovní příznivci! Včera ve večerních hodinách jsme se v Brně utkali se slovenským extraligovým týmem z Myjavy. Utkání bylo vedené v tempu a hlásíme, že se nám podařilo zvítězit 3:1 na sety. Ve videu můžete vidět malou ochutnávku včerejších akcí. Všem divákům děkujeme za účast a my makáme dál! Nezapomeňte... BOJUJEME ZA BUČKY!!!

alt

Aktualizováno ( Čtvrtek, 12 Září 2019 15:00 )
 
Více článků...
Strana 4 z 97

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V listopadu slaví

19.11.   Mikula Michal st.
27.11.   Raba Josef

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.