You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

SLEDUJDE
Lis18

Nejsem teoretik. Nejtěžší? Umět to hráčům ukázat, říká trenér Vlk

Email Tisk PDF

Prinasime vam odkaz na rozhovor s nasim trenerem. Doctete se na Volleycountry:

https://volleycountry.com/cz/rozhovory/nejsem-teoretik-nejtezsi-umet-to-hracum-ukazat-rika-trener-vlk

Aktualizováno ( Středa, 18 Listopad 2020 08:58 )
 
Lis12

Narozeniny trenéra Vlka

Email Tisk PDF

Dnes je významný den pro našeho Trenéra Vlka!

Přejeme mu vše nejlepší k 59 narozeninám, hodně sportovních úspěchů.

Těšíme se, až nás opět proženete na palubovce.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 12 Listopad 2020 18:21 )
 
Lis03

Rozhovor měsíce s Pepou Mlčuchem

Email Tisk PDF

Ahoj v našem týmu kroutíš 4 sezónu. Původně jsi začínal jako univerzál a pak jsi přešel na blok. Kde Ti to více vyhovuje?

Zdravím, utíká to. Univerzál možná sedí víc k mé mentalitě, ale spokojenost na bloku přišla časem. Člověk má víc prostoru se na celou hru podívat z venku. Myslím, že jsem i víc začal přemýšlet nad obranou. Hru na středu mám možná víc zažitou a pokud bych měl pomoci týmu na "Účku" musel bych daleko víc trénovat. V loňské sezóně jsi se staral o kondiční přípravu týmu a také pravidelně vedl úterní tréninky. Po příchodu trenéra Vlka jsi více využíván jako hráč. Vyhovuje Ti toto nastavení?

Rozhodně, mám trénování v profesním životě až až. Rád se na tréninku nechám vést člověkem, co volejbalu rozumí. Odpočne si hlava. A pozice hráč/trenér je velice obtížná, dá se tím lepit určité období, ale dlouhodobě to nemůže fungovat. Soustředit se na celek, pracovat s pozorností hráčů, pomáhat jedincům a do toho se aktivně podílet na ploše. To není práce pro jednoho člověka. Děláte vše, ale nic pořádně. Takhle můžu pomoci Trenérovi, mladým a ještě trénovat to co potřebuji já sám.

  Sezóna 2020/21 je díky COVID zvláštní . Náš tým jako jediný zatím nezasáhl do soutěže 1. Ligy. Jak se s touto novou situací srovnáváš?

Myslím, že je úplně jedno jestli zasáhl nebo nezasáhl. Dalece důležitější je, že nemůžeme trénovat. Já díky své práci a nátuře nemám problém se udržovat. Sám jsem si COVIDem prošel poměrně brzy a karanténa mě přiměla objevit radost z běhu. Je pravda, že takhle dlouhou pauzu od soutěžního utkání jsem ještě asi nikdy neměl. Po postupu v 1. kole českého poháru přivítáme doma extraligový Black Volley Beskydy. Jak vidíš naše šance v tomto zápase jehož termín bude svazem teprve upřesněn?

Pořád je to souboj extraligy s 1. ligou ti kluci natrénují za 2 dny to stejné, jako my za celý týden. Budou mít i výhodu, že profesionální sportovci mohou trénovat i uvnitř déle než my. Hráli jsme s nimi přípravu a viděl jsem je v zápase s Brnem naživo. Je to tým, který trochu bojuje s přihrávkou. Bude dost záležet na našem podání.  Na druhou stranu máme roli černého petra. My můžeme - Oni musí. To se vždy hraje snáz.Co říkáš na to, že se v letošním roce podařilo přivézt renomovaného trenéra Jaro Vlka?

Chvála, chvála, chvála

Je to člověk, který volejbalu rozumí. Přichází z profi prostředí. Úroveň tréninku šla s jeho příchodem dost nahoru. Ale to je ruku v ruce s tím, že jsme omladili hráče, nebyla jiná možnost. 

 Kromě volejbalových aktivit jsi se začátkem září oženil. Lze manželské povinnosti zkombinovat s hraním 1. Ligy v Bučovicích ?
No to se ještě všechno uvidí. Letos se té 1. ligy zatím moc nestihlo. Ale mám tolerantní manželku. Myslím, že se s tím minimalně pro letošek nějak popereme. Člověk musí najít nějaký kompromis mezi rodinou, prací a sportovním životem. Ke sportu máš jako vystudovaný trenér blízko. Trénuješ kondici ve fotbalovém týmu Zbrojovky Brno, házenkáře Maloměřic a sám hraješ volejbal. Lze tyto sporty nějak srovnávat ?

Do kondičních záležitostí bych se nepouštěl, rozhodně se určité věci dají přenést mezi sporty navzájem, člověk na to ale musí mít cit, vědomosti a zkušenost co už je a není za hranou.
  Kolektivní míčové hry nebudou fungovat pokud nefunguje chemie v týmu. Ani ty největší hvězdy nebudou vyhrávat tituly, pokud nebudou táhnout za jeden provaz. To se mi na tom líbí. Beru sport trochu jako boj nebo lov. Když na Vás vyběhne medvěd chcete mít vedle sebe osobu, které věříte.


 Jaké máš kromě volejbalu další koníčky?

Jsem člověk společenský, parta přátel, dobré jídlo a pití, hudba, les, zn. manželka není koníček


Kdy myslíš že se 1. Liga začne hrát a s jakým výsledkem budeš spokojen ?
Netroufám si tipovat. Ale mám strach, že letos se nedočkáme.

Aktualizováno ( Úterý, 03 Listopad 2020 09:26 )
 
Říj09

Sdělení

Email Tisk PDF

Vážení­ sportovci,

 

dle nařízení vlády se od 12.10.2020 od 00:00 hodin zakazuje provoz a použí­vání­ prostor sportovišť (tělocvična, hala, hřiště). Naří­zení­ platí­ do odvolání­.

 

Děkujeme a vidí­me se v lepších časech kdy snad budeme moci bojovat za Bučky!!!!!!!


Aktualizováno ( Pátek, 09 Říjen 2020 15:05 )
 
Více článků...
Strana 4 z 109

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V únoru slaví :

03           Kratochvílová Zuzana

23           Tichý     Jakub

28           Skokanová  Aneta

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.