You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte


SLEDUJDE
Dub20

Vyjádření k rozhodnutí svazu o postupu do extraligy

Email Tisk PDF
zde:

https://youtu.be/XwhY63qCxbQ

Aktualizováno ( Pondělí, 20 Duben 2020 07:43 )
 
Dub20

Bučovice mají na stole vstupenku do volejbalové extraligy. Problém je i hala

Email Tisk PDF
Už jednoznačně předloženou možností se zabývají volejbalové Bučovice. Český volejbalový svaz totiž definitivně rozhodl o formátu svých nejvyšších soutěží mužů a žen pro rok 2020/2021 a zároveň i pravidlech sestupů a postupů v letošní nedohrané sezoně. Mužům Sokola Bučovice, coby vítězi základní části I. ligy, tak otevřel dveře k postupu do extraligy... více se doštete na Vyškovském deníku zde:

https://vyskovsky.denik.cz/ostatni_region/bucovice-maji-na-stole-vstupenku-do-volejbalove-extraligy-problem-je-i-hala-20200419.html

Aktualizováno ( Pondělí, 20 Duben 2020 07:20 )
 
Bře20

Sezóna předčasně ukončena kvůli koronavirové pandemii

Email Tisk PDF

Vítěz základní části 2019/2020  1. Ligy

 

Republikový mistr ČOS 2020 

 

Sezóna předčasně skončila !!!

 

Děkujeme všem partnerům, fanouškům, hráčům, trenérům, organizátorům a podavačům za spolupráci !!!!!
 

alt

Aktualizováno ( Pátek, 20 Březen 2020 08:17 )
 
Úno24

Semifinále s Libercem B: Stav série 1:1

Email Tisk PDF

alt

Pátek: 3:1 (26,20,-20,29)

V pátečním utkání mladý soupeř překonal naše očekávání navzdory vzájemné bilanci a výkonům ze základní části. Milleniálové z Liberce přijeli s odvážnou vysokou a údernou hrou. Každý set jsme museli reagovat na razantní ztráty na jedny ruce a kvalitní servis.

První dva sety se nám dařilo držet krok a sety dovést do vítězných koncovek. Třetí set jsme i přes vystřídání podlehli dobrému servisu a prohráli 25:20. Následovalo několik uklidnění emocí ze strany rozhodčího na obě strany.

Čtvrtý set rozhodla přihrávka a servis. Vypjatou koncovku 29:27 jsme udrželi.

sestava: (Přikryl, Mlčuch, Neubauer, Katona, Perry, Červinka, Nezdařil, střídali: Dítě, Hrtus, Duda, Sanknot, Tezzele, Masař)

Sobota 2:3 (-16,23,-21,21,-12)

Sobotní zápas začal tvrdým servisem soupeře a následným střídáním na domácí straně. Set jsme i tak nedokázali zvrátit.

Zápas pokračoval tvrdými údery na obou stranách vysoko nad sítí, kde ovšem mileniálové byli o něco výš, s méně chybami a větší razancí. Po dobrých obranách při tvrdém servisu se nám podařilo vyhrávat dorovnávající sety. Tie-break jsme začali stavem 0:3 po třech kvalitních podáních soupeře, po dorovnání náskoku nám soupeř před koncovkou utekl na 3 body. konečný stav tie-breaku 15:12.

(Přikryl, Mlčuch, Neubauer, Dítě , Perry, Červinka, Nezdařil, střídali: , Masař, Hrtus, Duda, Sanknot, Tezzele, Katona)

Aktualizováno ( Pondělí, 24 Únor 2020 07:56 )
 
Více článků...
Strana 4 z 103

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V červenci slaví :

04           Hubíková             Dagmar

09           Duda     Ivan

16           Žižková Michaela

17           Sedlářová            Iva

19           Bílková Elen

24           Bílek      Štěpán

24           Gottwald             Vilém

25           Hermannová     Petra

26           Žižlavský              Jindřich

30           Janega  Ondřej

30           Polák     Matěj

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.