You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

SLEDUJDE
Pro21

Přejeme Veselé Vánoce, A tým TJ Sokol Bučovice

Email Tisk PDF

Aktualizováno ( Pondělí, 21 Prosinec 2020 21:03 )
 
Pro21

Volejbalovým nadšencům zdar!

Email Tisk PDF

Volejbalovým nadšencům zdar!

Ve dnešním dvojrozhovoru jsme se zeptali smečařky A družstva žen Zuzky Kratochvílové a univerzála družstva mužů Marka Perryho jak se připravují na příchod Vánoc a další zajímavosti.


Po delší době se díky uvolnění restrikcí mohlo začít trénovat. Jak těžké je po tak dlouhé pauze začít a co je teď v tréninku nejtěžší?
 
Myslím si, že těžké není začít, protože jsou všichni natěšení, že si konečně pinknem do balónu a sejdeme se jako tým a uděláme nějaký ten pohyb v hale. Těžký je se vrátit do režimu pravidelného trénování a do fyzické formy, jak jsme předtím byli, než přišel druhý lockdown. Nejtěžší je, aby se tělo zvyklo na intenzivní pohyb.

Vypadá to, že soutěž se začne hrát začátkem ledna. Jak se těšíš na ostré zápasy?
 
Upřímně se nemůžu dočkat. Doufám, že na druhý pokus odstartujeme sezónu. Jen mám pořád obavy z vládních nařízení.


Máš před zápasy nějaký svůj rituál a jaká je tvoje oblíbená hala a soupeř?
 
Rituál asi takový nemám. Oblíbená hala bude Kounicová nebo Tesla v Brně. Oblíbený soupeř asi nedokážu říct, ale dokážu říct týmy proti komu nerad hraju a to jsou Dobřichovice a České Budějovice B.

Jak jsi trávil volný čas v době koronaviru a vyhnula se ti covidová nákaza?
 
Zas tolik volného času jsem neměl. Chodím totiž normálně do práce a práce je dost, za co jsem vděčný. Po práci jsem si maximalně zacvičil doma, zapl televezi nebo hrál na počitači. O víkendu, jsme se s přítelkyní snažili někam vyrazit. Buď někam na výlet nebo za rodičema. Co se týče Covidu, buď jsem měl štěstí nebo už jsem to měl, ale bez příznaků.


Přichází čas vánoc. Jak se těšíš na tyto svátky a už jsi měl čas na pořízení vánočních dárečku?
Těším se moc. Konečně budu mít volno 2 týdny z práce, ale hlavně budu moci být s rodinou a užít si společný cenný čas. Všechny dárky jsem právě nakoupil už v listopadu, abych se vyhnul předvánočnímu stresu. 


Zanedlouho oslavíš 23 narozeniny (22.12.). I přes své mládí patříš k tahounům našeho týmu. Vzpomínáš si na své volejbalové začátky?
 
Vzpomínám si dobře. Na rozdíl od spousty jiných hráčů, měl jsem začátky velmi náročné. Když jsem začínal hrát volejbal, tak jsem občas chodil na tréninky v Šumperku, ale potom jsem tam nebyl moc žádaný, tak jsem s mamkou chodil 2x týdně do Dolních Studýnek na sokolovnu, kde jsme pilovali základy volejbalu. Do toho jsem jezdil jednou týdně do Přerova na trénink, protože jiný mládežnický klub v Olomouckém kraji nebyl. Ve 14-15 letech jsem vstával ve 4 ráno, abych stihnul první ranní vlak do Přerova, což nebylo moc příjemné. Nemohl jsem se dočkat, až půjdu na střední do Brna, kde jsem se mohl volejbalu věnovat na plno.


Co si přeješ najít pod stromečkem a máš nějaké novoroční předsevzetí?

Jediný co si přeju, je být zdravý a vyhnout se zranění. Na předsevzetí moc nevěřím, většinou to nedodržím. 

98bce245-e388-475d-a1f9-ca87cfc4ecb8.JPG

 

 

 

Po delší době ses vrátila ze Španělska. Jaký byl účel tvojí cesty a jak se ti tam líbilo?
 
Byla jsem na tříměsíční pracovní stáži ve Valencii. Pracovala jsem v zubní laboratoři.
Kromě práce jsem si ale užívala hlavně sluníčka, moře a nových přátel. Možná bych spíš řekla, že to byla krásná tříměsíční dovolená. Podnikali jsme spoustu výletů, surfovali jsme, chodili hrát beach a hodně jedli a pili. Docela jsem přemýšlela, že se už nevrátím. 
 

Byly tam také nějaké restrikce, které znemožňovaly plnohodnotně realizovat sportovní aktivity?
 
Ve Španělsku se celá současná situace tolik nehrotí. Covid není tolik medializovaný. Žije se normální život, všichni chodí normálně do práce, jsou otevřené restaurace, bary, obchody, prostě všechno, jen je povinnost nosit roušky a desinfikovat se. Sportovní aktivity probíhaly také bez větších omezení.
 

Se ženami A ses dlouho neviděla, jak se těšíš na tréninky a jaký by měl být podle tebe cíl této sezóny? 
 
Holky jsem dlouho neviděla, to je fakt, ale uteklo to rychle. Teď jsme měly mít první trénink, ale těsně před začátkem se pár holek omluvilo a na tréninku jsme se sešly jen čtyři. Tak to mě docela zamrzelo, ale snad to bude jen lepší. Máme nové hráčky, máme novou soutěž. Pro nás bude nejdůležitější psychicky zvládnout tlak, který na nás ve vyšší soutěži bude kladen. A hlavně bych si to s celým týmem chtěla užít, vždyť to hrajeme pro zábavu, no ne..?


Vypadá to, že soutěž se začne hrát začátkem ledna. Jak se těšíš na ostré zápasy?
 
Byla bych ráda, kdyby tomu tak bylo, ale s aktuální situací si tím nejsem úplně jistá. Na ostré zápasy jsem velice zvědavá, jak na práci celého týmu, tak na přístup paní trenérky.
 

Přichází čas vánoc. Jak se těšíš na tyto svátky a už jsi měla čas na pořízení vánočních dárečků?
 
Těším se moc. Hlavně proto, že budu s rodinou. Věčně někde lítám a doma se objevím jen na pár hodin, někdy pár dní, a pak zase mizím, takže bude fajn se zase na chvíli zastavit a užívat klidu, hromad jídla a cukroví.
 

Co si přeješ najít pod stromečkem a máš nějaké novoroční předsevzetí?
 
Jeeeje, já bych toho chtěla, ale na druhou stranu nechci nic.
A na novoroční předsevzetí nehraju. Proč bych na jakoukoli změnu měla čekat na Nový rok?

 

 

60EE655B-9C29-483B-94EA-D58244F6664F.jpeg

 

Aktualizováno ( Pondělí, 21 Prosinec 2020 20:59 )
 
Pro18

27.12 slaví Michal Přikryl

Email Tisk PDF
Dne 27.12 bude slavit narozeniny Michal Přikryl, Přejeme mnoho zdraví a volejbalových úspěchů :)

Aktualizováno ( Pátek, 18 Prosinec 2020 09:09 )
 
Pro16

Náš oslavenec Marek Perry- 22.12.

Email Tisk PDF
22.12. slaví Marek Perry. Přejeme mnoho zdraví a volejbalových úspěchů :)

 
Více článků...
Strana 3 z 109

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V únoru slaví :

03           Kratochvílová Zuzana

23           Tichý     Jakub

28           Skokanová  Aneta

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.